Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (151)

Pokaż

Dzień dobry, od dłuższego czasu nie...

2024-05-06 07:49:10
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Dzień dobry, od dłuższego czasu nie działają latarnie w miejscu wskazanym na mapie.

Dzień dobry. Na początku marca 2024...

2024-05-02 17:46:16
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Dzień dobry. Na początku marca 2024 zgłaszałem brak oświetlenia przejścia przez jezdnię na ulicy Warszawskiej - pierwsze przejście przez jezdnię od zjazdu z krajowej 2 przy stacji benzynowej, a na...

Niedziałająca latarnia

2024-04-18 19:26:02
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Chciałbym zgłosić awarię latarni ulicznej na rogu ulicy Bittnera i ulicy Mikołajczyka. Awaria była zgłaszana dwa miesiące temu do PGE Biała Podlaska i mimo zapewnień służb, awaria nie została do tej...

Niedziałająca latarnia

2024-04-14 17:53:28
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Dzień dobry, od dłuższego czasu nie działa latarnia przy Narutowicza 129.

Awaria oświetlenia ulicznego

2024-03-31 21:47:18
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Od kilku dni nie działa latarnia przyuliczna w miejscu wskazanym w lokazlizacji.

Awaria oświetlenia ulicznego

2024-03-31 21:45:04
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Od kilku dni nie działa latarnia przyuliczna w miejscu wskazanym w lokazlizacji.

Awaria oświetlenia

2024-03-14 20:56:38
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Na ulicy Jaskółczej pierwsza latarnia od ulicy Sowiej mruga. Czasem świeci czasem miga czasem nie świeci.

Brak oświetlenia przejścia przez jezdnię na ul. Warszawskiej

2024-03-11 12:51:53
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Witam, W ub tygodniu zgłaszałem brak oświetlenia przejścia przez jezdnię na ulicy Warszawskiej(pierwsze przejście przez jezdnię od zjazdu z krajowej 2 przy stacji benzynowej, na kolejnym przejściu...

niedziałające oświetlenie

2024-03-07 21:35:16
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

na ulicy Szumowej 7 latarnia raz się pali raz nie

Warszawska oświetlenie

2024-03-06 12:39:55
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Oświetlenie na Warszawskiej od Zamkowej do placu Wolności na kamienicach wygląda jak na zdjęciu od kilku miesięcy. Nie świeci kilka sztuk lamp. Szkoda, że ten odcinek nie załapał się na wymianę na...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców