Usterka
Ukończone
Wyrwa w jezni na wylocie ul. Rzecznej do Jana Pawła i uszkodzone brzego na poboczach asfaltu na całej długości ulicy w kilku miejscach proszę o naprawienie jezdni.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.