Usterka
Ukończone
Witam ,jak w tytule, na przeciwko budynku jak zaznaczylem na lokalizacji,czyli ul.Łomaska 47 w Białej Podlaskiej od ok. 2 miesięcy są niedokonczone prace w pasie drogowym i ogrodzone zastawkami co bardzo zmniejsza przepustowość,samochody jadace w strone lotniska muszą przepuszczac auta jadace w strone przejazdu pkp. Nadmieniam ze natezenie ruchu jest duze, wojsko pracownicy firmy Edwood itp.Przypuszczam ze to jest cos zapomniane 2 miesiace temu chodzili przy tym pracownicy wodkanu.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.