Usterka
Ukończone
Dzień dobry. wg informacji uzyskanej z PGE Dystrybucja S.A. naprawiono oświetlenie.
10 мая 2024, 9:42
Dzień dobry, od dłuższego czasu nie działają latarnie w miejscu wskazanym na mapie.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.