Usterka
Ukończone
Dzień dobry. W dniu 13.05.2024 r. otrzymano informację od Wykonawcy, że oświetlenie zostało naprawione.
14 мая 2024, 7:9
Dzień dobry. Na początku marca 2024 zgłaszałem brak oświetlenia przejścia przez jezdnię na ulicy Warszawskiej - pierwsze przejście przez jezdnię od zjazdu z krajowej 2 przy stacji benzynowej, a na kolejnym przejściu brak oświetlenia po parzystej stronie ul. Warszawskiej. 26.04 otrzymałem odpowiedź, że Wykonawca usunął usterkę. Od ok. miesiąca na przejściu przy stacji paliw działa tylko lampa po stronie parzystej ulicy Warszawskiej. Lampa po nieparzystej stronie ulicy Warszawskiej znowu nie działa(po wcześniejszym zgłoszeniu usterka została usunięta i przez ok. dwa tygodnie działały wszystkie lampy). Proszę o interwencję. Pozdrawiam.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.