Usterka
Ukończone
Śmiecie zostały zabrane.
22 апреля 2024, 14:6
Dużo śmieci na końcu ul. Grzybowej przy ogródkach działkowych
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.