Usterka
Ukończone
Dzień dobry. Wg informacji uzyskanej z PGE Dystrybucja S.A. oświetlenie zostało naprawione.
25 апреля 2024, 7:53
Chciałbym zgłosić awarię latarni ulicznej na rogu ulicy Bittnera i ulicy Mikołajczyka. Awaria była zgłaszana dwa miesiące temu do PGE Biała Podlaska i mimo zapewnień służb, awaria nie została do tej pory naprawiona. Proszę o interwencję w tej sprawie
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.