Usterka
Ukończone
Dzień dobry. Zgodnie z informacją otrzymaną z PGE Dystrybucja S.A. oświetlenie zostało naprawione.
25 апреля 2024, 7:46
Dzień dobry, od dłuższego czasu nie działa latarnia przy Narutowicza 129.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.