Usterka
W realizacji
Na ulicy Spacerowej w kilku miejscach jest uszkodzona nawierzchnia. Utrudnia przejazd i można uszkodzić pojazd.

Powiadomienia

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.