Usterka
Ukończone
Informuję, że teren został posprzątany.
8 марта 2024, 9:8
Na końcu ul. Szumowej pod lasem leżą opony samochodowe oraz inne śmieci od co najmniej dwóch tygodni. W tym miejscu nagminnie są przywożone autami i wyrzucane śmieci, które są często zbierane przez mieszkańców ulicy. Sensownym pomysłem wydaje się założenie tam kamer.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców