Usterka
Ukończone
Właściciele nieruchomości otrzymali nakazy porządkowe
13 февраля 2024, 12:47
Zgłaszam zaśmieconą buteklamu,puszkami i innymi śmieciami łąkę przy Francuskuej na przeciw budowy Armii Krajowej . Drugie zaśmiecone miejsce ...na początku ul. Francuskiej przy budowie nowej kamienicy.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców