Usterka
Ukończone
Teren uprztnięty.
18 декабря 2023, 9:58
Pod schodami za budynkiem " babskiego rynku " w workach od tygodnia leżą nieuprzątnięte śmieci
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców