Usterka
Ukończone
Dzień dobry. Oświetlenie zostało naprawione.
11 июля 2023, 7:8
Od kilku dni nie działają latarnie na ul. Glogera
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.