Usterka
Ukończone
Kontener na ubrania został opróżniony.
29 июня 2023, 11:6
Już kolejny raz Waracam uwagę że kosze są przepełnione. Osoby odpowiedzialne interweniują dopiero po tym jak zgłoszę problem.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców