Usterka
Ukończone
Dzień dobry, przed wjazdem na posesję Akademicka 69 po każdym deszczu stoi bardzo duża kałuża, każdy przejeżdżający pojazd powoduje fontannę brudnej wody wraz z błotem, które to ląduje na moim nowo wybudowanym ogrodzeniem. Do chwili wymiany ogrodzenia przymykałem na to oko. Dodatkowo pragnę zauważyć iż niejednokrotnie sam zostałem ochlapany oraz w okresie zimowym kiedy to w ciągu dnia stoi kałuża a w nocy jest mróz czy przymrozek powoduje to oblodzenie chodnika który może w pewnym momencie spowodować upadek jakiejś osoby i np złamanie kończyny za które to potem ja będę odpowiadał bo nieodpowiednio utrzymałem chodnik przy posesji. Zdjęcie ma oczywiście charakter poglądowy. Bardzo proszę o interwencję w powyższej sprawie gdyż opisana sytuacja jest bardzo uciążliwa i trwa już bardzo długo.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców