Usterka
Ukończone
Witam zgłaszam uszkodzenie drogi na wjezdzie sidorska 101 rozwaliłam sobie tam koło
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców