Usterka
Ukończone
Proszę o naprawę wyrw i dziur przy ulicy Polnej od ulicy Aleje Jana Pawła II do ulicy Kosynierów . Na drodze są głębokie dziury i wyrwy , które powodują problem z przejazdem.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.