Usterka
Ukończone
Na ulicy Sarniej zostały wyłączone latarnie, przez co mieszkańcy nie mają oświetlenia
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.