Usterka
Ukończone
Teren został sprzątnięty przez pracowników ZPH "Zieleń" Spółka z o.o. w Białej Podlaskiej
20 апреля 2023, 11:6
Proszę o uprzątnięcie dzikiego wysypiska z zaznaczonego miejsca na mapie. Bałagan jest od 4 miesięcy. Sytuacja cały czas się powtarza wg na kontenery z ubraniami obok.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców