Usterka
Ukończone
Zgłoszenie dotyczy miejscowości Czosnówka. Telefonicznie powiadomiono osobę zgłaszającą o konieczności zawiadomienia Wójta Gminy Biała Podlaska, ul. Prosta 31.
9 февраля 2023, 14:16
5 agresywnych psów biega po ulicy . Są agr3sywne w stosunku do ludzi , szczekają na nich . Wbiegaja na posesję innych ludzi i atakują zwierzęta. Psy są prawdopodobnie niedokarmiane i właściciel się nad nimi zneca. Niekiedy specjanie jest otwarta brama aby mogły sobie wychodzić. Ludzie się ich obawiają bo jest i aż 5 , nie daj boże a zaatakują jakieś dziecko albo człowieka. Rzuciły się dziś na mojego kota , jednak jakoś udało mi się go uratowac. Bardzo proszę o interwencję, ponieważ już wiele osób rozmawiało z ich właścicielami na ten temat jednak oni mają to gdzieś. Jakby wlasciciele dbali o te psy i je dokarmiali, nie biegalyby one po innych posesjach w poszukiwaniu jedzenia i nie byłyby aż tak agresywne w stosunku do ludzi i zwierząt. Bardzo proszę o interwencję.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców