Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (562)

Pokaż

Porzucony pojazd

2018-08-20 15:13:59
porzucony pojazd
Poza uprawnieniami

Pojazd porzucony od minimum roku. Dane samochodu: Mazda 626, nr rej.: WPI 1NY1.

Porzucony bus marki Mercedes

2024-06-05 20:28:47
porzucony pojazd
Odmowa

Witam, proszę o interwencję w sprawie porzuconego auta marki Mercedes na parkingu przy ulicy Terebelskiej 58. Auto nosi znamiona auta porzuconego, stoi ponad pół roku, brak szyb tylnych zastąpione...

Nie działający biletomat

2024-03-25 11:47:42
komunikacja miejska
Odmowa

Dzień dobry wczoraj w godzinach 19:30 podczas kupowania biletów MZK nie zostały mi one wydrukowane mimo pobrania pieniędzy z mojego konta bankowego przez co nie mogłem skorzystać z komunikacji...

Niebezpieczne miejsce w przestrzeni miejskiej

2021-09-27 14:05:25
zakłócanie spokoju
Odmowa

Proszę o montaż najlepiej kilku kamer w tym miejscu ,bardzo dużo agresywnych osób łamiących prawo i uniemożliwiających wypoczynek.

Pełno śmieci

2020-02-28 20:04:28
dzikie wysypisko
Odmowa

Nie wiem czy można dodawać zgłoszenia z powiatu bialskiego czy tylko z miasta jeżeli nie to proszę o przekazanie tego komu trzeba ,wzdłuż drogi polnej jest pełno śmieci ,nie którzy próbują to...

Pełno gruzu oraz śmieci

2020-02-26 22:07:45
dzikie wysypisko
Odmowa

Pełno gruzu za gruzem wysypisko od elektroniki po przez meble na drobnych śmiechach kończąc i jakiś szałas bezdomnego tam jest ale chyba opuszczony ,prosiłbym o wycięcie tych krzaków i usunięcie...

palenie oponami w piecu

2020-02-05 20:10:27
palenie śmieci
Odmowa

05-02-2020 godz przed 20,00 ewidentnie ktoś w okolicy J. Pawła/ Średnia pali oponami w piecu

Porzucony pojazd.

2019-07-29 13:02:04
porzucony pojazd
Odmowa

Porzucony pojazd od kilku miesięcy na terenie należącym do Gminy Miejskiej, zaparkowany przy bloku Spółdzielni (blok Terebelska 49B). Zielone Audi kombi A4 1,9TDI.

Porzucony pojazd Terebelska 49B

2019-05-16 14:02:08
porzucony pojazd
Odmowa

Pojazd stoi ze wskazanym miejscu od kilku miesięcy. Brak lusterka od strony kierowcy. Opel. nr rej.: LB68813.

Pojazd został porzucony trzy lata temu....

2019-04-12 13:29:52
porzucony pojazd
Odmowa

Pojazd został porzucony trzy lata temu. Pojazd stoi pomiędzy blokami ul. Janowska 76 i Ul. Jana III Sobieskiego 1. Działka nr 363/30. Nr rejestracyjny FET 241 /kraj zarejestrowania Litwa/.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.