Aktualności
Przypomnijmy laureatów nagród kultury uhonorowanych w 2020 roku
2021-02-08

BIALSKA NAGRODA KULTURY IM. ANNY Z SANGUSZKÓW RADZIWIŁŁOWEJ - I STOPNIA:

 TADEUSZ ŻACZEK za profesjonalizm, niezwykłe zaangażowanie i wkład pracy w rozwój bialskiego środowiska fotograficznego oraz całokształt działań w kreowaniu pozytywnego wizerunku Miasta.

 

NAGRODA Z OKAZJI JUBILEUSZU PRACY ARTYSTYCZNEJ LUB DZIAŁALNOŚCI KULTURALNEJ:

 KOŁO FOTOGRAFICZNE ,,MIGAWKA’’ nagroda z okazji jubileuszu 40-lecia działalności kulturalnej, za pasję, niezwykłe zaangażowanie i wieloletni wkład pracy na rzecz środowiska fotograficznego, profesjonalizm oraz niezliczoną ilość sukcesów i osiągnięć wśród dzieci i młodzieży.

 STOWARZYSZENIE ZESPÓŁ TAŃCA LUDOWEGO ,,BIAWENA’’ nagroda z okazji jubileuszu 45-lecia pracy artystycznej, za całokształt wieloletniej działalności artystycznej, kultywowanie pięknych staropolskich tradycji, promocję Miasta i ojczystego folkloru na licznych festiwalach w kraju i za granicą.

 STOWARZYSZENIE ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA  ,, PODLASIE’’ nagroda z okazji jubileuszu 50-lecia pracy artystycznej, za całokształt wieloletniej działalności artystycznej, za kultywowanie polskiej tradycji, niezliczoną ilość sukcesów oraz artystyczne kształcenie młodzieży, rozwijanie pasji i talentu oraz promocję Białej Podlaskiej w Polsce i poza jej granicami.

Pozostałe artykuły

Jubileusz 50-lecia małżeństwa
2021-05-04

Małżonkowie, którzy wspólnie przeżyli 50 lat mogą złożyć w Urzędzie Stanu Cywilnego wniosek o przyznanie przez Prezydenta RP medalu za długoletnie pożycie małżeńskie.

Rusza samorządowy Punkt Szczepień Powszechnych przeciwko COVID-19 w Białej Podlaskiej
2021-04-30

Miasto Biała Podlaska utworzyło samorządowy Punkt Szczepień Powszechnych przeciwko COVID-19

Biała Podlaska otrzymała kolejne wsparcie ze środków UE
2021-04-28

W dniu 26 kwietnia br. prezydent miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk wraz z panią skarbnik Martą Mirończuk podpisali w Urzędzie Marszałkowskim w Lublinie umowę na dofinansowanie w wysokości 2,4 mln zł,  dzięki któremu zostanie zrealizujowany projekt pt. „Budowa energooszczędnego oświetlenia na terenie Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Biała Podlaska - II etap”.

Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” – edycja 2021.
2021-04-28

Informujemy, że Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej rozpoczął przyjmowanie kart zgłoszeń do programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” – edycja 2021.

Sukcesy uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. F. Żwirki i S. Wigury w Białej Podlaskiej
2021-04-28

Uczniowie Technikum Budownictwa w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 w Białej Podlaskiej, mimo wielu ograniczeń związanych z sytuacją epidemiologiczną, ciągle podnoszą swą wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności w zakresie budownictwa. Ma to odzwierciedlenie w sukcesach, jakie ostatnio odnieśli rywalizując z innymi  szkołami o tym profilu w okręgu lubelskim.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców