Aktualności

Spędź ferie w filiach bibliotecznych
2016-02-09
Ciekawie zapowiadają się ferie w filiach nr 1,3 i 6 miejskiej biblioteki. Zajęcia powinny zainteresować przede wszystkim najmłodszych ale z pewnością każdy znajdzie coś specjalnie dla siebie. 

Dzieci które zdecydują się na zajęcia w filii nr 6 nauczą się m.in. budowania karmników, rozpoznawania gatunków ptaków, wezmą także udział w konkursach i quizach zoologicznych. Przewidziano także zajęcia ruchowe i plastyczne.

Filia nr 1 zaprasza z kolei na Zimowe spotkania z Karolkiem, czyli zajęcia literacko-plastyczne, które będą odbywały się dwa razy w tygodniu. Trójka będzie miała codziennie propozycje dla najmłodszych, w tym zajęcia plastyczne, tworzenie pocztówek i zabawę w teatr. Uczestnicy zajęć będą także tworzyli kolorowe karki z myślą o Dniu Kobiet.







Pozostałe artykuły

Inicjatywa „Rowerowa Stolica Polski”

W dniu 3 kwietnia 2026 r. (Wielki Piątek)

Wszystko, co kojarzy się ze zbliżającymi się świętami, można było znaleźć na  Jarmarku Wielkanocnym

2 kwietnia 2005 r. odszedł Jan Paweł II.

W minioną sobotę malownicze założenie zamkowo-parkowe Radziwiłłów stało się areną sportowych zmagań podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików U16 w Biegach Przełajowych

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.