Aktualności
Piątek na Placu Wolności. Opowiemy o nowej stronie i aplikacji
2015-06-23

W piątek 26 czerwca w samym centrum miasta będzie można wziąć udział w specjalnej akcji, przygotowanej z okazji święta miasta oraz promocji nowego portalu i aplikacji o Białej Podlaskiej.

Będziemy czekali na Was od godz. 12.00 na Placu Wolności. Każda osoba, która pochwali się zainstalowaną aplikacją na tablecie lub smartfonie otrzyma od nas smaczny i orzeźwiający prezent-niespodziankę! Aż do godziny 19.00 będziemy opowiadać o nowoczesnym Mobilnym Systemie Informacji, jego korzyściach dla turystów i mieszkańców miasta. Zaprezentujemy najważniejsze i najciekawsze funkcje aplikacji i zachęcimy do aktywnego wpływania na jej kształt i treść.

POLECAMY TAKŻE: dołacz do wydarzenia na Facebooku

Piątkowy wieczór spędzimy z kolejnym, letnim koncertem i wyjątkowymi artystami. Tym razem usłyszymy Bialskie Jazz Trio, które zaprezentuje się w doskonałym towarzystwie Małgorzaty Markiewicz. Jarosław Michaluk, Radosław Żyła i Bogusław Kutnik zapewnią doskonałe preludium przed weekendowymi obchodami święta miasta. 

POLECAMY TAKŻE: wakacyjne koncerty na Placu Wolności


Pozostałe artykuły

Utrudnienia na ul. Francuskiej
2022-08-01

W związku z realizacją zadania pn. „Budowa ulicy Armii Krajowej w Białej Podlaskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Witolda Pileckiego do skrzyżowania z ul. Francuską” od dnia 3...

Komunikat dotyczący zagrożenia zatruciem tlenkiem węgla w upalne dni
2022-07-29

"Strażacy rekordowo często wyjeżdżają do interwencji związanych z emisją tlenku węgla w mieszkaniach i domach – przyczyną upał.

Wielkie otwarcie Stadionu Miejskiego!
2022-07-28

Największe gwiazdy polskiego futbolu, trenerzy reprezentacji Polski, władze PZPN z tak wyjątkowymi gośćmi otworzymy Miejski Stadion 4 września o godzinie 19:00

Budżet obywatelski - oddajemy decyzję w ręce mieszkańców !
2022-07-28

Zgłoś swój projekt i miej realny wpływ na rozwój naszego miasta.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.