Aktualności
Koncert rodzinny muzyki klasycznej, jazzowej i rozrywkowej
2023-09-30

Dzisiejszy koncert w sali teatralnej w nowym budynku Bialskiego Centrum Kultury przy ulicy Krótkiej 1 był prawdziwym świętem muzyki i rodzinnego współdziałania!

Występ Małgorzaty, Alesandra i Radosława Żyłów był pełen pasji i ekspresji. W repertuarze artystów znalazły się utwory m.in. Bacha, Henryka Wieniawskiego, Astora Piazzolla.

Przed publicznością wystąpili:
- Aleksander Żyła - uczeń klasy III Zespołu Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fr. Chopina w Białej Podlaskiej. Zadebiutował w 2019 roku jako solista z Filharmonią Lubelską podczas Lubelskiej Wiosny Młodych. Aleksander swoją grę szlifuje pod czujnym okiem Pani Agnieszki Cypryk.
- Małgorzata Żyła - utalentowana pianistka o bogatej ścieżce edukacyjnej i artystycznej. Pedagog w Zespole Szkół Muzycznych I i II stopnia im. F. Chopina.
- Radosław Żyła - saksofonista i perkusista na stałe współpracujący z Jazz Trio. Pedagog w Zespole Szkół Muzycznych I i II stopnia im. F. Chopina.

Koncert zorganizowany został przez prezydenta miasta Michała Litwiniuka  oraz Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego.

Pozostałe artykuły

,,Aktywny samorząd” w 2024 roku
2024-02-23

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej uprzejmie informuje o rozpoczęciu naboru wniosków w ramach  programu ,,Aktywny samorząd”.

Wystawa pt. "Archeologia na Bialskim Zamku"
2024-02-22

Zapraszamy do zwiedzania wystawy pt. "Archeologia na Bialskim Zamku" w Muzeum Południowego Podlasia.

Nowy kierunek studiów w bialskiej filii AWF
2024-02-22

Prezydent miasta Michał Litwiniuk podpisał dziś z prorektorem ds. Filii AWF w Białej Podlaskiej panem prof. dr. hab. Jerzym Sadowskim porozumienie o współdziałaniu naszego samorządu i uczelni przy utworzeniu nowego, innowacyjnego kierunku Sport Event Manager, który ruszy już 1 października 2024 roku. Kierunek skierowany jest do przyszłych liderów branży eventowej. 

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
2024-02-21

Prezydent Miasta Michał Litwiniuk zaprasza do udziału w miejskich uroczystościach związanych z obchodami Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.