Aktualności
Święto Policji
2023-07-13

Podczas uroczystości z okazji przypadającego na 24 lipca Święta Policji prezydent miasta Michał Litwiniuk złożył policjantom Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej życzenia, by ich praca spotykała się z szacunkiem i zrozumieniem. Jest ona trudna i wymaga poświęceń oraz wyrzeczeń. Bardzo to doceniamy.

Podziękowania zostały złożone na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie nadinsp. Artura Bieleckiego oraz Komendanta Miejskiego Policji Biała Podlaska insp. Wojciecha Czapli.

Na Święcie Policji nie mogliśmy nie docenić wkładu policjantów w ponowne zdobycie przez nas tytułu Rowerowej Stolicy Polski. Policjanci przejechali 28 tys. km - nie tylko w ramach rekreacji, ale też w czasie patroli rowerowych.

Tradycyjnie też podczas uroczystości zostały wręczone puchary zwycięzcom Mundurowych Zawodów Strzeleckich, które wraz z komendantem Wojciechem Czaplą prezydent miasta objął swoim honorowym patronatem.


I miejsce zajęła drużyna Komendy Miejskiej Policji,
II na podium była drużyna Stowarzyszenia Żołnierzy Wojska Polskiego
III lokata należy do Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych

Gratulujemy

Pozostałe artykuły

Podziel się swoimi opiniami na temat Budżetu Obywatelskiego
2023-12-01

Zakończyła się VIII edycja Budżetu Obywatelskiego w Białej Podlaskiej. Po raz pierwszy mieszkańcy Białej Podlaskiej będą mogli podzielić się swoimi opiniami i sugestiami dotyczącymi Budżetu...

Wystawa twórczości prof. Stanisława Baja - "Świadkowie życia”
2023-11-28

"Świadkowie życia” – to wystawa twórczości prof. Stanisława Baja, którą koniecznie musicie zobaczyć, historia wspaniałego artysty-indywidualisty, urodzonego w nadbużańskich Dołhobrodach, spleciona z biegiem kolejnych lat, gdy obserwując otaczający świat, ludzi, poznawał siebie i wyrażał własne emocje, nie raz poruszając do głębi krytyków.

Ruszyła budowa nowego mostu na Krznie!
2023-11-28

Ruszyła budowa nowego mostu na Krznie! Tuż obok ul. Warszawskiej w stronę rzeki i dalej w stronę ulicy Dalekiej i Koncertowej trwają prace na naszej inwestycji – nowej arterii z nowym mostem na Krznie. Pierwszy sprzęt już pracuje na odcinku bliżej rzeki. Zasadnicza część prac przebiegnie w przyszłym roku, ale za rok powinniśmy się już cieszyć efektami i nową przeprawą.

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego p.t. "MARTWA NATURA 2023"
2023-11-27

Znamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego p.t. "MARTWA NATURA 2023". Po obejrzeniu prac konkursowych 150 autorów z 95 miast Polski w kategoriach wiekowych Młodzież oraz Dorośli, Rada Artystyczna Konkursu ogłosiła dziś podczas wernisażu pokonkursowego swój werdykt

Kacper Denkiewicz – sportowa chluba miasta Biała Podlaska
2023-11-25

Kacper Denkiewicz - uczeń naszej „dziewiątki” ma 13 lat i już ogromne sukcesy na koncie:

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców