Aktualności
Targi edukacyjne dla uczniów klas VIII
2023-03-30

Już po raz siódmy uczniowie klas VIII uczestniczyli w Targach Edukacyjnych pod hasłem "Bialski GPS na edukację i zawód".

Wydarzenie o charakterze regionalnym zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Michała Litwiniuka. 

Celem imprezy było zaprezentowanie oferty edukacyjnej bialskich szkół ponadpodstawowych, a tym samym pomoc uczniom klas VIII szkół podstawowych w wyborze szkoły. Do udziału w tegorocznych Targach zgłosiły się zarówno szkoły podstawowe funkcjonujące na terenie miasta, jak i z sąsiadujących z nami gmin tj. m.in. gminy Biała Podlaska, Zalesie, Łomazy, Rokitno, Międzyrzec Podlaski. Łącznie do udziału w imprezie zgłoszonych zostało ok. 1100 uczniów klas VIII.

Organizatorem wydarzenia była Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna w Białej Podlaskiej.

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych rozpocznie się 15 maja 2023 r. Na absolwentów klas ósmych w szkołach prowadzonych przez miasto Biała Podlaska, czeka ponad 1 440 miejsc. Oferta obejmuje szkoły branżowe, technika i licea ogólnokształcące.

Pozostałe artykuły

X Ogólnopolski Przegląd Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci 2023
2023-09-27

Z ogromną przyjemnością dzielimy się z Wami informacją, że aż 16 filmów animowanych autorstwa wychowanków z Bialskiego Centrum Kultury, pracujących pod okiem pani Lilli...

Konkurs Internautów na ,,Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2023''
2023-09-27

Rajd Rowerowy im. J.I. Kraszewskiego ma szansę zostać Najlepszym Produktem Turystycznym Województwa Lubelskiego!

Zakończenie sezonu motocyklowego w Białej Podlaskiej
2023-09-25

MOTOKRZYŚ - mnóstwo pięknych maszyn, życzliwa pogoda, mocne brzmienie zespołu Rockheads, wystawa starych aut i motocykli oraz pokaz ratownictwa strażaków z OSP Sławacinek Stary. 

Dni Patrona Białej Podlaskiej - Jarmark Michałowy
2023-09-23

Sobota upłynęła w naszym mieście pod znakiem tradycji.

Bialskie targi pracy
2023-09-22

W Bialskich Targach Pracy, wzięło udział ponad 100 wystawców, a spotkanie było okazją do poznania aktualnych ofert pracy kilkudziesięciu firm z regionu oraz uzyskania diagnozy predyspozycji zawodowych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców