Aktualności
Finał Miasta Biała Podlaska w Siatkówce Dziewcząt
2023-03-07

Tegoroczną „Licealiadę” – Finał Miasta Biała Podlaska w Siatkówce Dziewcząt oraz puchar Prezydenta Miasta zwyciężyła reprezentacja z I LO im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Białej Podlaskiej , uzyskując awans do finału rejonu.

Końcowa kolejność:
I miejsce: I LO im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Biała Podlaskiej - opiekun Anna Chudzik,
II miejsce: IV LO im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej - opiekun Anna Myć,
III miejsce: II LO im. Emilii Plater w Białej Podlaskie j - opiekun Iwona Wojdakowska,
IV miejsce: ZDZ im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Białej Podlaskiej – opiekun Agnieszka Jakoniuk,
V miejsce: ZSZ nr 1 w Białej Podlaskiej – opiekun Agnieszka Dziewulak.

Wszystkim uczestniczkom pamiątkowe dyplomy wręczył prezydent miasta Michał Litwiniuk. Zawody sfinansowano ze środków Gminy Miejskiej.
„Sport jest moim nałogiem” - to program profilaktyczny realizowany podczas zawodów uświadamiający ważną rolę aktywności fizycznej w życiu codziennym. 

Pozostałe artykuły

9 edycja Biegu Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych
2021-08-17

16 sierpnia br. w naszym mieście odbyła się 9 edycja Biegu Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W biegu honorowym na dystansie 1963 m wzięło udział około 200 uczestników.

Młodzi sportowcy otrzymali stypendia prezydenta
2020-03-05

Prezydent Michał Litwiniuk wręczył umowy stypendialne 15 młodym sportowcom wyróżniającym się sukcesami sportowymi. Łączna kwota stypendiów sportowych to 59 tys. zł.

Współzawodnictwo Sportowe bialskich szkół 2018/19 - podsumowanie
2019-11-29

Podsumowaliśmy Współzawodnictwo Sportowe bialskich szkół za rok szkolny 2018/2019. Prezydent Michał Litwiniuk wręczył puchary i listy gratulacyjne zwycięzcom podczas gali, która odbyła się w Szkole Podstawowej nr 9.

I turniej OLDBOYÓW o Puchar Prezydenta Miasta
2019-06-11

Po raz pierwszy Dni Białej Podlaskiej rozpoczęły się na sportowo. 25 maja na boisku MOSiR odbył się I Międzynarodowy Turniej OLDBOY w Piłce Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Biała Podlaska.  Wzięło w nim udział pięć zespołów:  Adams Brześć, Huragan Międzyrzec Podlaski, Oldboy Biała Podlaska, Oldboy Terespol, Oldboy II Biała Podlaska.  

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.