Aktualności
Jak mądrze korzystać z internetu?
2023-03-02

Klikam z głową – uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego w Białej Podlaskiej wzięli udział w tych warsztatach przeprowadzonych przez panią Annę i pana Arkadiusza z Urzędu Komunikacji Elektronicznej i dowiedzieli się m.in.:
- jak chronić swoją prywatność w internecie,
- jak zapobiegać wyłudzeniu danych, 
- dlaczego bezwzględnie trzeba uważać na nawiązywane w sieci znajomości,
- ile mogą kosztować odpowiedzi na pozornie bezpłatne SMSy.

W zajęciach wzięli też udział prezydent Michał Litwiniuk i Miejski Rzecznik Konsumentów Jolanta Marczuk, którzy je dla dzieci zorganizowali, oraz pani wicedyrektor Elżbieta Burda oraz nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 4.

Razem uczymy się zasad obowiązujących w sieci.
Interesujące i przydatne materiały na ten temat znajdziecie tutaj

Pozostałe artykuły

Kręcimy dla Białej Podlaskiej - Rusza Rowerowa Stolica Polski
2023-05-31

Kręcimy dla Białej Podlaskiej od 1 do 30 czerwca!

Ogłoszenie o naborze kandydatów do prowadzenia Rodzinnego Domu Dziecka w Białej Podlaskiej
2023-05-30

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej poszukuje kandydatów 

Kolejny sukces Piksela
2023-05-30

Nagroda dla dwunastoletniej Zuzanny Rudzkiej – takimi osiągnięciami może poszczycić się Pracownia Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury w XIII Ogólnopolskim Biennale Plastycznym pt. "Rok polski w tradycji i obyczajach". Konkurs został zorganizowany przez Pałac Młodzieży w Warszawie.

Przebudowa ul. Sidorskiej
2023-04-25

Prezydent Michał Litwiniuk podpisał umowę na zaprojektowanie i przebudowę kolejnego odcinka ulicy Sidorskiej od al. Jana Pawła do ul. Kąpielowej.

Kolejny sukces Piksela
2023-04-24

Znamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Spójrz Okiem Artysty - Joan Miró" !!! Wśród laureatów znalazły się młode artystki z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury!!

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców