Aktualności
Pomagamy Ukrainie
2023-02-26

Wszystkie ręce na pokład pomocy walczącej bohatersko Ukrainie - ta pomoc płynie od ponad roku ze wszystkich stron i w różnych formach. Nasz ostatni transport zorganizowaliśmy wspólnie z ks. Marcinem Gościkiem z bialskiej parafii prawosławnej pw. Świętych Cyryla i Metodego. To łóżka i materace przekazane przez Prawosławny Ośrodek Miłosierdzia Eleos, także przy zaangażowaniu naszej miejskiej spółki ZGL i jej prezesa Wojciecha Chilewicza.


Kochani, pięknym podziękowaniem dla wszystkich, którzy otwierają swoje serca, będzie dzisiejszy koncert młodych talentów z Ukrainy. Spotkajmy się o godz. 17.00 w sali widowiskowej przy ul. Brzeskiej 41, by być razem, tak jak jesteśmy razem od 368 dni.

Pozostałe artykuły

Kręcimy dla Białej Podlaskiej - Rusza Rowerowa Stolica Polski
2023-05-31

Kręcimy dla Białej Podlaskiej od 1 do 30 czerwca!

Ogłoszenie o naborze kandydatów do prowadzenia Rodzinnego Domu Dziecka w Białej Podlaskiej
2023-05-30

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej poszukuje kandydatów 

Kolejny sukces Piksela
2023-05-30

Nagroda dla dwunastoletniej Zuzanny Rudzkiej – takimi osiągnięciami może poszczycić się Pracownia Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury w XIII Ogólnopolskim Biennale Plastycznym pt. "Rok polski w tradycji i obyczajach". Konkurs został zorganizowany przez Pałac Młodzieży w Warszawie.

Przebudowa ul. Sidorskiej
2023-04-25

Prezydent Michał Litwiniuk podpisał umowę na zaprojektowanie i przebudowę kolejnego odcinka ulicy Sidorskiej od al. Jana Pawła do ul. Kąpielowej.

Kolejny sukces Piksela
2023-04-24

Znamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Spójrz Okiem Artysty - Joan Miró" !!! Wśród laureatów znalazły się młode artystki z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury!!

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców