Aktualności
Trwa realizacja projektu unijnego „Fachowcy z Brzeskiej - edycja 2”
2022-03-01

W Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 im. F. Żwirki i S. Wigury w Białej Podlaskiej trwa realizacja projektu unijnego „Fachowcy z Brzeskiej – edycja 2”. Uczestnicy projektu mają możliwość zdobycia nowych kompetencji, poszerzenia wiadomości i umiejętności oraz zdobycia nowych kwalifikacji zawodowych.

Okres ferii zimowych to czas intensywnej pracy 60 uczniów/uczennic objętych  szkoleniami w ramach realizacji Zadania 7. Kursy i szkolenia dla uczniów.

Dodatkowe kwalifikacje (po zdanym pozytywnie egzaminie przed Komisją Egzaminacyjną) uzyskało 36 uczestników szkoleń - w tym 12 osób w ramach szkolenia pn. „Rusztowania budowlano-montażowe metalowe – montaż i demontaż” oraz  24 osoby - „Uprawnienia elektryczne. Eksploatacja do 1kV”.

Certyfikaty ukończenia 64 godzinnego kursu  pn. Projektowanie i technologia – opakowania w praktyce” otrzymało 12 osób.

Dodatkowo, już od stycznia 12 uczniów bierze udział w kursach prawa jazdy kat. B i kat. B+E (2 grupy po 6 osób). Przed uczestnikami obu kursów część praktyczna, czyli jazdy. Egzaminy końcowe odbędą się po 31 marca b.r.

Pozostałe artykuły

Ferie w Białej Podlaskiej
2023-01-05

Od 16 stycznia br. dzieci i młodzież z województwa lubelskiego rozpoczynają ferie zimowe.

Kolejny graficzny sukces Piksela
2023-01-04

Z ogromną przyjemnością informujemy, że pięcioro podopiecznych z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury, działającej po kierunkiem pani Lilli Wielgan-Michaluk zostało laureatami XI Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego i Literackiego „Mój Anioł" pod patronatem lubelskiego kuratora oświaty i starosty krasnostawskiego.

Prawa konsumentów - zmiana przepisów
2023-01-03

Z dniem 1 stycznia 2023 r. weszły w życie nowe przepisy dla konsumentów. Zmiany wynikają z implementacji trzech unijnych dyrektyw: Omnibus, Towarowej oraz Cyfrowej i dotyczą ustaw: o prawach...

Kolejne sukcesy młodych tancerzy z Dance Academy Studio Biała Podlaska
2022-12-21

Podczas XIX Ogólnopolskiego Mikołajkowego Turnieju Tańca, który odbył się 17 grudnia br. w Kielcach tancerze z Białej Podlaskiej zdobyli 24 cenne puchary i 76 medali.

Kolejny graficzny sukces Piksela
2022-12-06

Znamy już laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Uliczki, kamieniczki, zakamarki" zorganizowanego z okazji 750-lecia miasta Lublińca. Organizatorem konkursu...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.