Aktualności
Remontujemy piwnice Urzędu Miasta
2021-08-09

Remontujemy piwnice Urzędu Miasta przy 94% rekordowym dofinansowaniu środków zewnętrznych.
Wspólnie z Pawłem Niczyporukiem prezesem firmy PNB Budownictwo podpisaliśmy protokół przekazania placu przebudowy i remontu pomieszczeń piwnicy znajdujących się w budynku miejskiego magistratu.

Wartość umowy to 998109 zł brutto. Z miejskiego budżetu przeznaczamy tylko 6% wartości inwestycji, czyli 62069 zł. Wydatek współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (w kwocie 836229 zł) Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.

Cel inwestycji to adaptacja i dostosowanie nieużytkowanych, zabytkowych podziemi magistrackich. Pomieszczenia piwnic przeznaczone będą na potrzeby organizacji spotkań z mieszkańcami, np. w ramach konsultacji społecznych, realizacji działań organizacji pożytku publicznego skierowanych do mieszkańców z zakresu kultury.

Pozostałe artykuły

Inwestycja mieszkaniowa przy ul. Langiewicza we współpracy z Krajowym Zasobem Nieruchomości
2021-11-04

Gmina Miejska Biała Podlaska  podpisała porozumienie o współpracy z Krajowym Zasobem Nieruchomości, w którym strony zobowiązały się do współpracy w celu realizacji inwestycji mieszkaniowej przy ul. Langiewicza w Białej Podlaskiej.

Trwa remont ul. Sitnickiej
2021-08-19

Trwa remont ul. Sitnickiej. Prace obejmują: wymianę nawierzchni na odcinku od drogi krajowej nr 2 do skrzyżowania z ulicą Glinki o długości 768 m, regulację blisko 80 studzienek i zasuw, wymianę...

Trwa remont ul. Sitnickiej
2021-08-11

Od 17 do 27 sierpnia br. ul. Sitnicka będzie zamknięta na odcinku od skrzyżowania z ul. Osiedle Sitnickie do skrzyżowania z ul. Glinki. Na tym odcinku drogi będzie układana nowa nawierzchnia...

Budowa odcinka ulicy Żeromskiego obok bloków KT&M
2021-08-10

Rozpoczynamy budowę odcinka ulicy Stefana Żeromskiego wraz z ulicą Aleksandra Wereszki. To nasze wspólne działanie - samorządu i KTM Developement, developera, który buduje tutaj nowe...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.