Aktualności
Doskonała wiadomość dla mieszkańców! Zakończono budowę ulicy Langiewicza i Jałowcowej
2016-11-30
Dwie inwestycje drogowe doczekały się ostatnio swojej finalizacji. Z nowych nawierzchni mogą cieszyć się mieszkańcy ulicy Langiewicza i Jałowcowej. Łączny koszt realizacji obydwu prac wyniósł ponad 750 tys. zł, a wykonawcami były firmy z Białej Podlaskiej.

Budowę ul. Langiewicza realizowano na odcinku ok. 200 m wraz z łącznikiem między Al. Solidarności i ul. Ks. Brzóski o długości ok. 190 m. Łącznie wykonano ok. 390 m nawierzchni wraz z podbudową o szerokości 6 metrów i krawężnikami po obu stronach. Roboty prowadzone przez bialskie przedsiębiorstwo Tre-DROM ruszyły 17 października, a zakończono je już 28 listopada. Koszt inwestycji sięgnął blisko 400 tys. zł.

Ważną inwestycją była także nawierzchnia na 400-metrowym odcinku ulicy Jałowcowej o szerokości 5 metrów. W ramach prac wykonano m.in. kanalizację deszczową w postaci 10 wpustów, do których będzie spływała woda. Prace wykonało Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe TRANSBET z Białej Podlaskiej, a wartość robót wyniosła 360 tys. zł.
Pozostałe artykuły

Wernisaż wystawy fotografii 10. Międzynarodowego Salonu "Martwa natura w fotografii"
2024-05-16

Dziś w Galerii 1. Piętro w Bialskim Centrum Kultury odbył się wernisaż wystawy fotografii 10. Międzynarodowego Salonu "Martwa natura w fotografii", której pomysłodawcą i wieloletnim komisarzem jest artysta fotografik Janusz Mielczarek.

Dziś obchodzimy Święto Straży Granicznej
2024-05-16

Dziś obchodzimy Święto Straży Granicznej

30-lecie działalności Koła Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa Rzeczypospolitej Polskiej w Białej Podlaskiej
2024-05-16

Z okazji jubileuszu 30-lecia działalności Koła Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa Rzeczypospolitej Polskiej w Białej Podlaskiej prezydent Michał Litwiniuk podziękował emerytom i rencistom strażakom za pielęgnowanie i utrwalanie bogatych tradycji zawodowych związanych ze służbą pożarniczą. Podczas spotkania pan prezes Koła Wiesław Tomczuk wręczył prezydentowi podziękowania.

Ulica Średnia do przebudowy
2024-05-15

Prezydent Michał Litwiniuk podpisał umowę na przebudowę ul. Średniej z prezesem firmy Drogi i Mosty Bogdanem Szewczakiem.

Sukces młodzieży z Bialskiego Centrum Kultury
2024-05-14

29 kwietnia w Operze Lubelskiej w Lublinie odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów z zakresu kultury. O stypendium artystyczne w kategorii „najmłodszy twórca kultury" może ubiegać się osoba niepełnoletnia, stypendia przyznawane są osobom przyczyniającym się do rozwoju kultury województwa lubelskiego, mają na celu wsparcie i rozwój umiejętności artystycznych młodych ludzi.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.