Aktualności
Doskonała wiadomość dla mieszkańców! Zakończono budowę ulicy Langiewicza i Jałowcowej
2016-11-30
Dwie inwestycje drogowe doczekały się ostatnio swojej finalizacji. Z nowych nawierzchni mogą cieszyć się mieszkańcy ulicy Langiewicza i Jałowcowej. Łączny koszt realizacji obydwu prac wyniósł ponad 750 tys. zł, a wykonawcami były firmy z Białej Podlaskiej.

Budowę ul. Langiewicza realizowano na odcinku ok. 200 m wraz z łącznikiem między Al. Solidarności i ul. Ks. Brzóski o długości ok. 190 m. Łącznie wykonano ok. 390 m nawierzchni wraz z podbudową o szerokości 6 metrów i krawężnikami po obu stronach. Roboty prowadzone przez bialskie przedsiębiorstwo Tre-DROM ruszyły 17 października, a zakończono je już 28 listopada. Koszt inwestycji sięgnął blisko 400 tys. zł.

Ważną inwestycją była także nawierzchnia na 400-metrowym odcinku ulicy Jałowcowej o szerokości 5 metrów. W ramach prac wykonano m.in. kanalizację deszczową w postaci 10 wpustów, do których będzie spływała woda. Prace wykonało Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe TRANSBET z Białej Podlaskiej, a wartość robót wyniosła 360 tys. zł.
Pozostałe artykuły

„Samoobrona kobiet – zaufaj wojsku” – ruszają zapisy na bezpłatne treningi
2023-05-15

Ministerstwo Obrony Narodowej wraz z Centralnym Wojskowym Centrum Rekrutacji i Dowództwem Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych organizuje bezpłatne szkolenia z samoobrony dla dorosłych...

Przebudowa ul. Sidorskiej
2023-04-25

Prezydent Michał Litwiniuk podpisał umowę na zaprojektowanie i przebudowę kolejnego odcinka ulicy Sidorskiej od al. Jana Pawła do ul. Kąpielowej.

Kolejny sukces Piksela
2023-04-24

Znamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Spójrz Okiem Artysty - Joan Miró" !!! Wśród laureatów znalazły się młode artystki z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury!!

Dance Academy Studio zdobyło 83 medale na X Festiwalu Tańca Nowoczesnego w Bielsku Podlaskim
2023-04-24

83 cennych medali przywieźli tancerze Dance Academy Studio z X Festiwalu Tańca Nowoczesnego. Turniej odbył się 23 kwietnia w Bielsku Podlaskim.

Rozdajemy flagi w Urzędzie Miasta
2023-04-24

Wraz z prezydentem Michałem Litwiniukiem zachęcamy do wywieszenia flagi podczas majowych świąt i zademonstrowania w ten sposób naszego patriotyzmu oraz przywiązania do symboli narodowych. Flagi będzie można otrzymać w Punkcie Obsługi Klienta Urzędu Miasta (ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3) w dniach 25-28 kwietnia 2023 r. w godzinach 7.30 – 15.30.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców