Aktualności
Doskonała wiadomość dla mieszkańców! Zakończono budowę ulicy Langiewicza i Jałowcowej
2016-11-30
Dwie inwestycje drogowe doczekały się ostatnio swojej finalizacji. Z nowych nawierzchni mogą cieszyć się mieszkańcy ulicy Langiewicza i Jałowcowej. Łączny koszt realizacji obydwu prac wyniósł ponad 750 tys. zł, a wykonawcami były firmy z Białej Podlaskiej.

Budowę ul. Langiewicza realizowano na odcinku ok. 200 m wraz z łącznikiem między Al. Solidarności i ul. Ks. Brzóski o długości ok. 190 m. Łącznie wykonano ok. 390 m nawierzchni wraz z podbudową o szerokości 6 metrów i krawężnikami po obu stronach. Roboty prowadzone przez bialskie przedsiębiorstwo Tre-DROM ruszyły 17 października, a zakończono je już 28 listopada. Koszt inwestycji sięgnął blisko 400 tys. zł.

Ważną inwestycją była także nawierzchnia na 400-metrowym odcinku ulicy Jałowcowej o szerokości 5 metrów. W ramach prac wykonano m.in. kanalizację deszczową w postaci 10 wpustów, do których będzie spływała woda. Prace wykonało Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe TRANSBET z Białej Podlaskiej, a wartość robót wyniosła 360 tys. zł.
Pozostałe artykuły

Ferie w Białej Podlaskiej
2023-01-05

Od 16 stycznia br. dzieci i młodzież z województwa lubelskiego rozpoczynają ferie zimowe.

Kolejny graficzny sukces Piksela
2023-01-04

Z ogromną przyjemnością informujemy, że pięcioro podopiecznych z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury, działającej po kierunkiem pani Lilli Wielgan-Michaluk zostało laureatami XI Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego i Literackiego „Mój Anioł" pod patronatem lubelskiego kuratora oświaty i starosty krasnostawskiego.

Prawa konsumentów - zmiana przepisów
2023-01-03

Z dniem 1 stycznia 2023 r. weszły w życie nowe przepisy dla konsumentów. Zmiany wynikają z implementacji trzech unijnych dyrektyw: Omnibus, Towarowej oraz Cyfrowej i dotyczą ustaw: o prawach...

Kolejne sukcesy młodych tancerzy z Dance Academy Studio Biała Podlaska
2022-12-21

Podczas XIX Ogólnopolskiego Mikołajkowego Turnieju Tańca, który odbył się 17 grudnia br. w Kielcach tancerze z Białej Podlaskiej zdobyli 24 cenne puchary i 76 medali.

Komunikat - rusza sprzedaż węgla
2022-12-16

Ze względu na procedury i limity narzucone przez spółkę PGE Paliwa spółka PEC rozpoczyna we wtorek dystrybucję węgla. Cena za 1 tonę węgla: 1800 zł (brutto).

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.