uż w najbliższą sobotę, 20 czerwca, w godzinach 10:00-12:00 odbędzie się wyjątkowy piknik edukacyjny organizowany w ramach krajowego treningu pierwszej pomocy. Wydarzenie to jest częścią Akademii...
Zbliżają się obchody 25-lecia bialskiego liceum. Ostatni moment przyjmowania zapisów
2016-07-22
Trwają przygotowania do obchodów 25-lecia IV Liceum Ogólnokształcącego oraz do I Zjazdu Absolwentów, które odbędą się 16 i 17 września. W ramach obchodów przygotowana zostanie wystawa poświęcona Stanisławowi Staszicowi, historii szkoły oraz ekspozycja prac plastycznych absolwentów. Odbędzie się również uroczysta akademia otwierającej obchody oraz koncert absolwentów na Placu Wolności.
Dobiegają końca prace nad monografią szkoły, która z dnia na dzień rozrasta się i staje pięknym zapisem życia IV Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica. Ciekawie zapowiadającym się elementem obchodów jest możliwość spotkania się uczniów poszczególnych klas ze swoimi wychowawcami.
POLECAMY TAKŻE: obejrzyj harmonogram Zjazdu
Przypominamy, że aby wziąć udział w zjeździe należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie: www.zjazd.staszicbiala.pl oraz wpłacić kwotę 70 zł (część oficjalna) bądź 200 zł (część oficjalna + Bal Absolwentów). Zapisy trwają do 5 sierpnia. Wśród honorowych członków komitetu organizacyjnego znalazł się prezydent Dariusz Stefaniuk – absolwent szkoły.
W ramach kwoty 70 zł za uczestnictwo w zjeździe uczestnicy otrzymują:
- monografię szkoły (opisującą m. in. początki szkoły, historię szkoły, zdjęcia z życia szkoły, listy absolwentów i współczesność),
- pakiet gadżetów pamiątkowych w torbie zjazdowej,
- organizacyjny identyfikator,
- umieszczenie na oficjalnej stronie zjazdu,
- poczęstunek (kawa, herbata, ciasteczka).
Dobiegają końca prace nad monografią szkoły, która z dnia na dzień rozrasta się i staje pięknym zapisem życia IV Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica. Ciekawie zapowiadającym się elementem obchodów jest możliwość spotkania się uczniów poszczególnych klas ze swoimi wychowawcami.
POLECAMY TAKŻE: obejrzyj harmonogram Zjazdu
Przypominamy, że aby wziąć udział w zjeździe należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie: www.zjazd.staszicbiala.pl oraz wpłacić kwotę 70 zł (część oficjalna) bądź 200 zł (część oficjalna + Bal Absolwentów). Zapisy trwają do 5 sierpnia. Wśród honorowych członków komitetu organizacyjnego znalazł się prezydent Dariusz Stefaniuk – absolwent szkoły.
W ramach kwoty 70 zł za uczestnictwo w zjeździe uczestnicy otrzymują:
- monografię szkoły (opisującą m. in. początki szkoły, historię szkoły, zdjęcia z życia szkoły, listy absolwentów i współczesność),
- pakiet gadżetów pamiątkowych w torbie zjazdowej,
- organizacyjny identyfikator,
- umieszczenie na oficjalnej stronie zjazdu,
- poczęstunek (kawa, herbata, ciasteczka).
Pozostałe artykuły
Stowarzyszenie Koło Bialczan zorganizowało walne zgromadzenie członków, podczas którego dokonano wyboru zarządu na kolejną kadencję. Funkcję prezesa organizacji nadal będzie sprawować...
Młode artystki z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel”, działającej przy Bialskim Centrum Kultury (BCK24), zanotowały kolejną serię spektakularnych sukcesów na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Lilianna i Zuzanna Rudzkie, tworzące pod okiem instruktorki Lilli Wielgan-Michaluk, szturmem zdobywają uznanie w świecie filmu niezależnego i animacji. Ich najnowsze dzieło – film animowany „W krainie Marii Prymaczenko”





