Aktualności
W Brześciu rozmawiali o inwestowaniu w Białej Podlaskiej
2016-04-27
Brzeskie Międzynarodowe Forum Kontaktów Biznesowych to nowa inicjatywa władz przygranicznego rejonu. W wydarzeniu tym uczestniczyła delegacja Białej Podlaskiej na czele z zastępcą prezydenta Adamem Chodzińskim.

Władze miasta miały okazję wziąć udział w giełdzie między białoruskimi i zagranicznymi przedsiębiorstwami. Prezydent Chodziński rozmawiał m.in. z przedstawicielami białoruskiego biznesu oraz parku technologicznego. Była także okazja do poznania tajników brzeskiej strefy ekonomicznej, która zatrudnia 27 tys. osób. Polskie firmy są jednym z największych inwestorów w tym miejscu.

Bialska delegacja została zaproszony także do udziału w forum „Brześczyzna – pas startowy dla udanego biznesu i korzystnego inwestowania.

– Po wielu przeprowadzonych rozmowach, liczymy na pozytywny oddźwięk. Jest wiele osób zainteresowanych współpracą z naszym miastem – podkreśla Adam Chodziński.
Pozostałe artykuły

Utrudnienia na ul. Francuskiej
2022-08-01

W związku z realizacją zadania pn. „Budowa ulicy Armii Krajowej w Białej Podlaskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Witolda Pileckiego do skrzyżowania z ul. Francuską” od dnia 3...

Komunikat dotyczący zagrożenia zatruciem tlenkiem węgla w upalne dni
2022-07-29

"Strażacy rekordowo często wyjeżdżają do interwencji związanych z emisją tlenku węgla w mieszkaniach i domach – przyczyną upał.

Wielkie otwarcie Stadionu Miejskiego!
2022-07-28

Największe gwiazdy polskiego futbolu, trenerzy reprezentacji Polski, władze PZPN z tak wyjątkowymi gośćmi otworzymy Miejski Stadion 4 września o godzinie 19:00

Budżet obywatelski - oddajemy decyzję w ręce mieszkańców !
2022-07-28

Zgłoś swój projekt i miej realny wpływ na rozwój naszego miasta.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.