Aktualności

Uczniowie oddawali krew w szczytnym celu
2016-04-04
Zainteresowanie było spore a cel szczytny. Uczniowie „Kraszaka” zorganizowali akcję oddawania krwi przy współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa w Lublinie. Inicjatorem przedsięwzięcia był ks. Sławomir Pleszczyński z parafii św. Anny.

- Cieszę się z takiej akcji w naszej szkole, że uczniowie oprócz nauki w szkole i zabawy poza szkołą, angażują się do szczytnych inicjatyw – mówi z dumą Przemysław Olesiejuk, dyrektor I LO w Białej Podlaskiej.
Pozostałe artykuły

W związku z wysokimi temperaturami przypominamy, że mamy dla mieszkańców wodę pitną w Urzędzie Miasta, miejskich instytucjach kultury oraz budynkach użyteczności publicznej

Zgodnie z prognozami oraz ostrzeżeniami IMGW w najbliższym czasie istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia burz, którym miejscami mogą towarzyszyć intensywne opady deszczu i silny wiatr.

8. Festiwal im. Bogusława Kaczyńskiego zbliża się wielkimi krokami. Będzie to czas pięknych wydarzeń muzycznych, tanecznych, teatralnych i filmowych. Co dokładnie będzie się działo?

Miejska Biblioteka Publiczna włącza się w ogólnopolską akcję promującą ciche czytenie książek w przestrzeniach publicznych.

Podczas dzisiejszego koncertu z cyklu „Muzyka u Radziwiłłów” organizowanego przez Zespół Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fr. Chopina w Białej Podlaskiej pod...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
>>>

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców

<<<