Aktualności

Najlepsi fryzjerzy nagrodzeni. Odbył się kolejny międzyszkolny konkurs
2016-02-15
Po raz dwunasty w bialskim ZDZ odbył się Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski. Uczestnikami byli przyszli fryzjerzy z całego województwa. Tegoroczna rywalizacja odbywała się pod hasłem Od baroku do gwiazd popu.

Każdy z 23 uczestników miał 90 minut na przygotowanie fryzury na swoich modelkach. Bezkonkurencyjna okazała się drugi rok z rzędu Karolina Kornas z zamojskiego technikum. Na drugim miejscu uplasowała się Iwona Raszkowska z Białej Podlaskiej a stawkę zamknęła Kamila Lentowicz z Tomaszowa Lubelskiego.

Oprócz podium przyznano także wyróżnienia specjalne, które powędrowały do Patrycji Lewandowskiej, Edyty Drozdy i Jakuba Wójcika. Nagroda dyrektora ZDZ trafiła do Gabrieli Denisiuk, z kolei prezes lubelskiego ZDZ wyróżnił Martę Barszcz.
Pozostałe artykuły

Gala Miss AWF była fantastyczna, a jury miało nie lada wyzwanie by wybrać tę najpiękniejszą.

W ramach projektu "Edu Biała Podlaska", który koordynuje pani Magdalena Nowosielska, nauczycielka IV LO im. S. Staszica przedszkolaki wzięły udział w I edycji konkursu kodowania „Bialskie Przedszkolaki Bystrzaki”.

Szanowni Uczestnicy Rowerowej Stolicy Polski,

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9 w Białej Podlaskiej w wyjątkowy sposób świętowali Dzień Dziecka. Wszystko za sprawą sportowego wydarzenia, które zorganizowano przy wsparciu Edyty...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.