Aktualności
Zagrali i zebrali pieniądze na szczytny cel
2016-02-01
Już tradycyjnie okres świąteczny sprzyja koncertom Białej Orkiestry Podlaskiej. To skład wymyślony specjalnie na czas kolędowania i akcji charytatywnych. Tym razem artyści podczas koncertu w Veronie wspierali zimowy wypoczynek dzieci z najuboższych rodzin.

W repertuarze kolędowym i świątecznym usłyszeliśmy Aleksandrę Kusiak, Adriana Litewkę, Kamilę Sakowską i Martynę Lasiecką. Instrumentalnie wspierali ich Wojciech Tokarski, Marcin Szumiło, Piotr Hryciuk, Waldemar Lasiecki, Marek Jakubiak i Andrzej Maleńczuk. Nie zabrakło także lidera grupy, menadżera i wokalisty Mariusza Michalczuka.

Biała Orkiestra Podlaska powstała zimą 2012 roku. Jej celem było zorganizowanie cyklu koncertów kolęd oraz piosenek świątecznych dla mieszkańców Białej Podlaskiej, z których dochód przeznaczony będzie na wspieranie organizacji charytatywnych i dobroczynnych.
Pozostałe artykuły

I Bialskie Spotkania Genealogiczne
2024-05-27

Miejska Biblioteka Publiczna wraz z Klubem Genealogicznym „W poszukiwaniu korzeni" zapraszają na I Bialskie Spotkania Genealogiczne, które odbędą się 28 maja 2024 r. w Parku Radziwiłłowskim w godz. 12:00-18:00.

Dr Stanisław Romanowski otrzymał Order św. Równej Apostołom Marii Magdaleny
2024-05-27

Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu dr Stanisław Romanowski, autor publikacji „Prawosławny Dekanat Bialski w latach 1918-1939" otrzymał Order św. Równej Apostołom Marii Magdaleny z rąk Jego Ekscelencji Najprzewielebniejszego Abla, Prawosławnego Arcybiskupa Lubelskiego i Chełmskiego.

Dzień Matki
2024-05-26

Dziś najlepsze życzenia składamy wszystkim mamom.

Podsumowanie XXIV Przedszkolnego Przeglądu Teatralnego „Puchatek”
2024-05-25

Za nami podsumowanie XXIV Przedszkolnego Przeglądu Teatralnego „Puchatek”.

150-lecie Bialskiej Straży Pożarnej
2024-05-25

Uroczystość związana ze 150-leciem Bialskiej Straży Pożarnej zgromadziła na pl. Wolności wielu gości i delegacji.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.