Aktualności
Biała Podlaska wyróżniona w plebiscycie portalu podlasie24
2016-01-12
Nowy portal i aplikacja mobilna a także koncerty na Placu Wolności znalazły się w czołówce plebiscytu Top Regionu. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się podczas noworocznego spotkania w siedleckim Wyższym Seminarium Duchownym, gdzie tradycyjnie spotkali się przyjaciele Katolickiego Radia Podlasie.

Już po raz czwarty redakcje portalu podlasie24.pl i Radia Podlasie przygotowały Plebiscyt podsumowujący miniony rok w naszym regionie. W listopadzie zebrano propozycje, a w grudniu na stronie portalu podlasie24.pl w dwóch etapach odbyło się głosowanie na: inwestycję roku 2015 w regionie, wydarzenie kulturalne i sportowca oraz wydarzenie sportowe roku 2015.

Wśród najcenniejszych inwestycji w czołówce znalazł się nowy portal i mobilna aplikacja Białej Podlaskiej. Wysoko oceniono również wakacyjną inicjatywę koncertów na Placu Wolności. Wśród wydarzeń sportowych wskazano ponadto na IV Rodzinny Piknik Biegowy „Biała Biega”.

Wydarzenie było także okazją do zaprezentowania nowego dyrektora rozgłośni, który zastąpił sprawującego tę funkcję przez dwie dekady ks. Sławomira Kapitana. Poprzednikowi dziękował ks. Andrzej Sochal, związany przez pewien okres z bialskim Duszpasterstwem Akademickim.

- Katolickie Radia Podlasie spełnia swoją rolę jako instytucja, która nie tylko informuje, ale także integruje, pokazuje dobro, inspiruje i wreszcie ewangelizuje – wyjaśniał nowy dyrektor, wskazując tym samym kierunek swojego urzędowania.
Pozostałe artykuły

Informacja – obsługa dowodów osobistych
2023-03-30

Referat Obsługi Mieszkańców w Urzędzie Miasta Biała Podlaska informuje, że w dniu 31 marca br.

Kraszak zwycięzcą Finału Wojewódzkiego w koszykówce
2023-03-29

Komunikat końcowy z zawodów

Jarmark Wielkanocny w Białej Podlaskiej
2023-03-28

1 kwietnia br. na placu Wolności mieszkańcy miasta będą mogli poczuć świąteczny klimat zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy.

Sukces podopiecznej Pracowni Grafiki Komputerowej Piksel
2023-03-28

Z wielką radością informujemy, że podopieczna Bialskiego Centrum Kultury, 12 letnia Zuzanna Rudzka została laureatką...

Poświęcenie kaplicy nowej parafii pw. bł. Stefana Wyszyńskiego
2023-03-23

Kaplica nowej bialskiej parafii pw. bł. Stefana Wyszyńskiego znajduje się przy ul. Wereszki 23.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.