Aktualności
Biała Podlaska wyróżniona w plebiscycie portalu podlasie24
2016-01-12
Nowy portal i aplikacja mobilna a także koncerty na Placu Wolności znalazły się w czołówce plebiscytu Top Regionu. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się podczas noworocznego spotkania w siedleckim Wyższym Seminarium Duchownym, gdzie tradycyjnie spotkali się przyjaciele Katolickiego Radia Podlasie.

Już po raz czwarty redakcje portalu podlasie24.pl i Radia Podlasie przygotowały Plebiscyt podsumowujący miniony rok w naszym regionie. W listopadzie zebrano propozycje, a w grudniu na stronie portalu podlasie24.pl w dwóch etapach odbyło się głosowanie na: inwestycję roku 2015 w regionie, wydarzenie kulturalne i sportowca oraz wydarzenie sportowe roku 2015.

Wśród najcenniejszych inwestycji w czołówce znalazł się nowy portal i mobilna aplikacja Białej Podlaskiej. Wysoko oceniono również wakacyjną inicjatywę koncertów na Placu Wolności. Wśród wydarzeń sportowych wskazano ponadto na IV Rodzinny Piknik Biegowy „Biała Biega”.

Wydarzenie było także okazją do zaprezentowania nowego dyrektora rozgłośni, który zastąpił sprawującego tę funkcję przez dwie dekady ks. Sławomira Kapitana. Poprzednikowi dziękował ks. Andrzej Sochal, związany przez pewien okres z bialskim Duszpasterstwem Akademickim.

- Katolickie Radia Podlasie spełnia swoją rolę jako instytucja, która nie tylko informuje, ale także integruje, pokazuje dobro, inspiruje i wreszcie ewangelizuje – wyjaśniał nowy dyrektor, wskazując tym samym kierunek swojego urzędowania.
Pozostałe artykuły

,,Aktywny samorząd” w 2024 roku
2024-02-23

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej uprzejmie informuje o rozpoczęciu naboru wniosków w ramach  programu ,,Aktywny samorząd”.

Wystawa pt. "Archeologia na Bialskim Zamku"
2024-02-22

Zapraszamy do zwiedzania wystawy pt. "Archeologia na Bialskim Zamku" w Muzeum Południowego Podlasia.

Nowy kierunek studiów w bialskiej filii AWF
2024-02-22

Prezydent miasta Michał Litwiniuk podpisał dziś z prorektorem ds. Filii AWF w Białej Podlaskiej panem prof. dr. hab. Jerzym Sadowskim porozumienie o współdziałaniu naszego samorządu i uczelni przy utworzeniu nowego, innowacyjnego kierunku Sport Event Manager, który ruszy już 1 października 2024 roku. Kierunek skierowany jest do przyszłych liderów branży eventowej. 

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
2024-02-21

Prezydent Miasta Michał Litwiniuk zaprasza do udziału w miejskich uroczystościach związanych z obchodami Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.