Aktualności
Finał w Drużynowym i Indywidualnym Pływaniu Dziewcząt i Chłopców
2024-11-22

Finał w Drużynowym i Indywidualnym Pływaniu Dziewcząt i Chłopców - Licealiada odbył się w I LO im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Białej Podlaskiej.

Organizatorem wydarzenia był Bialski Szkolny Związek Sportowy w Białej Podlaskiej, a w imieniu Prezydenta Miasta Michała Litwiniuka zgromadzonych zawodników przywitał dr Stanisław Romanowski, Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych UM.

W pływaniu sztafetowym dziewcząt najlepsze okazały się uczennice I LO Biała Podlaska i IV LO Biała Podlaska.

Klasyfikacja w poszczególnych stylach wygląda następująco:

Styl dowolny:
1. Karolina Korolczuk - I LO Biała Podlaska,
2. Milena Sowińska - I LO Biała Podlaska,
3. Łupawka Maja - ZSZ nr 1 w Biała Podlaska.

Styl klasyczny:
1. Gabriela Baj - I LO Biała Podlaska,
2. Karolina Kołodziejak - I LO Biała Podlaska,
3. Daria Myszka - II LO Biała Podlaska.

Styl grzbietowy:
1. Klara Korolczuk - I LO Biała Podlaska,
2. Agnieszka Bystrzyńska - II LO Biała Podlaska,
3. Agata Denicka - IV LO Biała Podlaska.

Styl delfin:
1. Klaudia Lubańska - I LO Biała Podlaska,
2. Michalina Szydłowska - IV LO Biała Podlaska,
3. Martyna Gąsecka - I LO Biała Podlaska.

W pływaniu sztafetowym chłopców najlepiej poszło uczniom I LO Biała Podlaska i II LO Biała Podlaska.

Klasyfikacja w poszczególnych stylach wygląda następująco:

Styl dowolny:
1. Maksymilian Mich - II LO Biała Podlaska,
2. Roman Lubanow - IV LO Biała Podlaska,
3. Mikołaj Olszewski - IV LO Biała Podlaska.

Styl klasyczny:
1. Maciej Zieliński - I LO Biała Podlaska,
2. Jan Godlewski - I LO Biała Podlaska,
3. Jakub Bochonko - I LO Biała Podlaska.

Styl grzbietowy:
1. Krystian Kościński - Akademickie LO Biała Podlaska,
2. Michał Kuszneruk - IV LO Biała Podlaska,
3. Nikodem Oleksiak - II LO Biała Podlaska.

Styl delfin:
1. Hubert Wojciechowski - I LO Biała Podlaska,
2. Sebastian Zadrożniak - I LO Biała Podlaska

Wszystkim nagrodzonym gratulujmy!

Pozostałe artykuły

UKS "Serbinów" Biała Podlaska Mistrzami Województwa Lubelskiego Młodzików
2025-03-13

Uroczystego wręczenia drużynie złotych medali i pucharu dokonali wiceprezydent miasta Justyna Gorczyca oraz dyrektor Szkoła Podstawowa nr 6 w Białej Podlaskiej Marcin Szwed.

Za nami finał wojewódzki w siatkówce dziewcząt – Igrzyska Młodzieży Szkolnej
2025-03-13

Wydarzenie wraz z dyrektor Bernadetą Mikołajczak rozpoczęła wiceprezydent Justyna Gorczyca. W finale wzięło udział 6 szkół z naszego województwa. Zwycięską drużyną została drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Białej Podlaskiej i zakwalifikowała się do finału ogólnopolskiego.

Panel dyskusyjny z okazji Dnia Kobiet „Liderki Samorządu: Kobiety w Administracji i Polityce”
2025-03-13

„Liderki Samorządu: Kobiety w Administracji i Polityce”. To tytuł panelu dyskusyjnego, który z okazji Dnia Kobiet odbył się w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim. Gospodarzami wydarzenia byli Krzysztof Komorski - Wojewoda Lubelski oraz wicewojewoda Wojciech Wołoch.

Podsumowanie IV Miedzyprzedszkolnego Konkursu Plastyczno-Konsumenckiego „Przedszkolak – Mądry Konsument”
2025-03-11

W Przedszkolu Samorządowym Nr 6 w Białej Podlaskiej podsumowany został IV Miedzyprzedszkolny Konkurs Plastyczno-Konsumencki „Przedszkolak – Mądry Konsument” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska Michała Litwiniuka.

Już niedługo Międzynarodowy Dzień Teatru
2025-03-11

Zbliża się Międzynarodowy Dzień Teatru, a z tej okazji Bialskie Centrum Kultury przygotowało mnóstwo ciekawych i inspirujących propozycji.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.