Podczas pierwszego koncertu 7. Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Parafia bł. Honorata Koźmińskiego w Białej Podlaskiej wystąpili: Zuzanna Bator, Maciej Bator i Angelika Rzewuska.
Zapraszamy pasjonatów fotografii do wzięcia udziału w III Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym im. Adama Trochimiuka "Migawki z Podlasia".
Fotografie na konkurs należy przesłać do 30.09.2024 r. za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej www.trochimiuk.bck24.pl.
Celem konkursu jest prezentacja i promocja fotografii jako uniwersalnego środka komunikacji kulturowej i międzyludzkiej oraz upamiętnienie twórczości fotoreportera Adama Trochimiuka.
Konkurs został objęty Honorowym Patronatem m.in. przez prezydenta miasta Michała Litwiniuka, a jego inicjatorem był pan Roman Laszuk – dziennikarz przy współpracy z Bialskim Centrum Kultury.
Szczegóły odnośnie konkursu wraz z regulaminem znajdziecie Państwo na stronie internetowej https://trochimiuk.bck24.pl
W okresie poprzedzającym święta majowe bialski Urząd Miasta tradycyjnie rozdaje flagi narodowe. Mieszkańcy miasta mogą ją otrzymać w dniach 29-30 kwietnia 2026 r. w godzinach 7.30 –...
Z okazji Dnia Drogowca i Transportowca prezydent Michał Litwiniuk podsumował dotychczasowe działania Miasta Biała Podlaska w obszarze infrastruktury oraz transportu zbiorowego. Bilans ostatnich lat to niemal 60 zrealizowanych inwestycji drogowych
Półfinał wojewódzki w piłce nożnej chłopców - Licealiada, za nami rozgrywki odbyły się na boisku IV LO im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej.





