Aktualności
30 - lecie Domu Pomocy Społecznej w Kozuli
2023-09-21

Dom Pomocy Społecznej w Kozuli ma 30 lat, a Stowarzyszenie Wsparcia Społecznego „Stokrotka” – 20. Z okazji tych jubileuszy prezydent Michał Litwiniuk złożył życzenia i podziękowania na ręce pani dyrektor Anny Skerczyńskiej.

Bardzo ważnym zadaniem Miasta jest zapewnienie należytej opieki i pielęgnacji osobom wymagającym całodobowej opieki z powodu wieku, chorym, niepełnosprawnym, które nie mogą samodzielnie funkcjonować w codziennym życiu, poprzez umieszczenie w domu pomocy społecznej. W zakresie tym Miasto od dziesięcioleci współpracuje z Domem Pomocy Społecznej w Kozuli. Na przestrzeni lat bardzo wielu mieszkańcom Białej Podlaskiej dom pomocy społecznej zastąpił i nadal zastępuje dom rodzinny. Współpraca z DPS w Kozuli układa się bardzo dobrze. Pracownicy placówki bez żadnej zwłoki reagują na zgłaszane przez MOPS w Białej Podlaskiej potrzeby mieszkańców miasta a mieszkańców domu otaczają troską i służą im z poświęceniem. Na dzień dzisiejszy w Domu Pomocy Społecznej w Kozuli przebywa 31 osób z Miasta Biała Podlaska

Dziękujemy pracownikom placówki za troskę i poświęcenie, za ich życzliwość i realizowanie pięknej misji.

Pozostałe artykuły

Kolejny sukces "Piksela"
2024-04-16

Już po raz siódmy MDK „Śródmieście" we Wrocławiu rozstrzygnęło Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt.: „Spójrz okiem artysty".

Bezbramkowy remis w meczu MKS Podlasie Biała Podlaska - Podhale Nowy Targ
2024-04-15

0-0 tak zakończył się dzisiejszy mecz MKS Podlasie Biała Podlaska z Podhale Nowy Targ.

Utrudnienia na ul. Podleśnej
2024-04-13

W związku z przebudową ul. Podleśnej, od 15 kwietnia 2024 r. (poniedziałek) wprowadzony zostanie kolejny etap zmian w organizacji ruchu.

Ruszył projekt dotyczący trwałego znakowania oraz sterylizacji psów i kotów
2024-04-13

Ruszył projekt dotyczący trwałego znakowania oraz sterylizacji/kastracji psów i kotów właścicielskich na terenie Miasta Biała Podlaska.

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej
2024-04-13

13 kwietnia obchodzimy Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej przypominający o ludobójstwie zaplanowanym w 1940 roku przez ZSRR.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.