Aktualności
Zatrzymali się na przystanku w Janowie Podlaskim
2015-09-25
15 września odbyło się huczne spotkanie młodych podczas przystanku ŚDM w Janowie Podlaskim. Od godziny 19:00 parafia pw. Trójcy Świętej stała się miejscem zjazdu młodych, którzy już teraz przygotowują się duchowo do wielkiego wydarzenia jakim jest przystanek Biała w lipcu 2016r.

Podczas spotkania Liderzy Światowych Dni Młodzieży Agata Widłak oraz Damian Trzpil ogłosili przybyłym NEWSY ŚDM i zachęcali do czynnego udział we współorganizacji przystanku Biała. Po godzinie 20:00 świątynia zadrżała w posadach przy mocnym graniu zespołu ewangelizacyjnego w programie muzycznym pod hasłem „Nie śpijcie Nie !”.

Koncert wzbogacił wykład „Ja patrzę na Niego a On patrzy na mnie”, wygłoszony przez ks. Sławomira Arseniuka. Kolejne spotkanie z cyklu - ŚDM przystanek Biała odbędzie się w naszym mieście 23 października o godz . 19:00 w parafii Świętej Anny.
Pozostałe artykuły

76 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Białej Podlaskiej
2020-08-04

1 sierpnia 1944 roku w Warszawie rozpoczęło się Powstanie Warszawskie. W związku z rocznicą tego wydarzenia, władze i mieszkańcy Białej Podlaskiej uczcili pamięć Bohaterów.

Zmiany w kursowaniu autobusów linii A i H
2020-08-04

UWAGA! W związku z przebudową II odcinka ul. Warszawskiej w dniach 4-7 sierpnia zostaną wprowadzone zmiany w kursowaniu autobusów linii A i H. Linia A

Utrudnienia na ul. Warszawskiej
2020-07-31

Trwa rozbudowa ulicy Warszawskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Kopernika do posesji nr 65A.

Kolejne instalacje OZE dla Białej Podlaskiej
2020-07-30

29 lipca prezydent Michał Litwiniuk podpisał z panią skarbnik Martą Mirończuk w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego umowę o dofinansowanie projektu pt. „Włączamy dobrą...

Realizujemy projekt „Załóż firmę i odnieś sukces!”
2020-07-29

28 lipca prezydent Michał Litwiniuk wręczył ostatniej z 5 grup uczestników projektu zaświadczenia o ukończeniu szkolenia z zakresu zakładania działalności gospodarczej i przygotowania...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców