News
Mobilny system informacji gospodarczej hitem targów w Brześciu! (WIDEO)
2015-05-19
Hitem targów Brześć Sodrużestwo okazał się mobilny system informacji gospodarczej. W targach uczestniczyła delegacja Białej Podlaskiej na czele z prezydentem Dariuszem Stefaniukiem, który zaprezentował system na spotkaniu z dziennikarzami w gmachu Zarządu Miasta Brześć.

Pracownicy Wydziału Polityki Gospodarczej, Rozwoju i Promocji zachęcali do zainstalowania aplikacji w hali targowej.

Na mobilny system informacji gospodarczej składa się specjalnie zaprojektowana aplikacja na smartfony i tablety oraz serwis www.

Aplikacja mobilna to bezpłatny przewodnik, zawierający informacje o ofercie gospodarczo-turystycznej miasta i jego okolic. W aplikacji znajdziemy bazę obiektów zawierających dane teleadresowe, zdjęcie oraz zwięzły opis i dane GPS. Wśród nich znajdują się obiekty handlowe, usługowe, baza noclegowa i gastronomiczna, instytucje użyteczności publicznej a także parkingi, stacje paliw itp.

Portal www będzie uzupełnieniem aplikacji - narzędziem użytecznym podczas planowania swojego pobytu w domu, przed przyjazdem do Białej Podlaskiej. Będzie prezentował walory gospodarcze, przyrodnicze, historyczne, kulturowe, gastronomiczne, noclegowe i rozrywkowe miasta oraz proponował jak spędzić wolny czas na terenie miasta i gminy Biała Podlaska np. na szlakach turystycznych oraz biorąc udział w wydarzeniach kulturalnych i rekreacyjnych. Na portalu będzie także możliwość pobrania aplikacji mobilnej poprzez przekierowanie do odpowiednich sklepów GooglePlay i AppStore.

Pozostałe artykuły
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.