Aktualności
Wielki sukces tancerzy z Dance Academy Studio
2024-04-18

62 cenne medale przywieźli tancerze Dance Academy Studio Biała Podlaska z Podlaskiego Festiwalu Tańca Nowoczesnego. Turniej odbył się 14 kwietnia br. w Bielsku Podlaskim.

W konkursie wzięło udział blisko 2000 tancerzy z północnej i wschodniej Polski, którzy prezentowali się w licznych stylach tanecznych m.in. jazz, modern jazz, taniec współczesny, hip hop czy street dance, oraz w różnych kategoriach wiekowych, zarówno solo, w duetach, mini formacjach i formacjach.

Tancerze DAS-u aż 9-krotnie stawali na podium, 4 razy odbierając złote trofea, 4 razy srebrne, a jedno brązowe.

A oceniało ich profesjonalne jury w składzie: Karolina Olszewska (zwyciężczyni You Can Dance, wielokrotna mistrzyni Polski, Europy i świata), Paweł Tolak ( finalista You Can Dance i You Can Dance), Ziemowit Bogusławki (koordynator Free Mind, Breakstok – zawodów tanecznych breakdance).

Dance Academy Studio kolejny raz reprezentowało miasto Biała Podlaska na prestiżowym turnieju tańca. Bialscy tancerze mają na swoim koncie blisko tysiąc tytułów wytańczonych na regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach. Przed nimi kolejne starty.

DAS to szkoła tańca nowoczesnego oraz współczesnego dla dzieci i młodzieży, działająca od 15 lat przy Bialskim Centrum Kultury w Białej Podlaskiej. Trenerem tancerzy jest Karolina Brodzik-Zaremba.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Pozostałe artykuły

I Bialskie Spotkania Genealogiczne
2024-05-27

Miejska Biblioteka Publiczna wraz z Klubem Genealogicznym „W poszukiwaniu korzeni" zapraszają na I Bialskie Spotkania Genealogiczne, które odbędą się 28 maja 2024 r. w Parku Radziwiłłowskim w godz. 12:00-18:00.

Dr Stanisław Romanowski otrzymał Order św. Równej Apostołom Marii Magdaleny
2024-05-27

Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu dr Stanisław Romanowski, autor publikacji „Prawosławny Dekanat Bialski w latach 1918-1939" otrzymał Order św. Równej Apostołom Marii Magdaleny z rąk Jego Ekscelencji Najprzewielebniejszego Abla, Prawosławnego Arcybiskupa Lubelskiego i Chełmskiego.

Dzień Matki
2024-05-26

Dziś najlepsze życzenia składamy wszystkim mamom.

Podsumowanie XXIV Przedszkolnego Przeglądu Teatralnego „Puchatek”
2024-05-25

Za nami podsumowanie XXIV Przedszkolnego Przeglądu Teatralnego „Puchatek”.

150-lecie Bialskiej Straży Pożarnej
2024-05-25

Uroczystość związana ze 150-leciem Bialskiej Straży Pożarnej zgromadziła na pl. Wolności wielu gości i delegacji.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.