Aktualności
Urząd Miasta to miejsce przyjazne osobom ze spektrum autyzmu
2024-04-03

Dziś gościliśmy panią prezes Annę Chwałek, wiceprezes Martę Almaszy, terapeutów i podopiecznych stowarzyszenia Wspólny Świat, którzy mieli okazję bliżej poznać pracę naszych urzędników. Dodatkowo, prezydent miasta Michał Litwiniuk podpisał umowę na dofinansowanie VI Festiwalu "Słońce w każdym", który rozbrzmiewać będzie już w czerwcu!

Nasi goście zostali obdarowani przez prezydenta oraz Naczelnika Gabinetu Prezydenta Wojciecha Sosnowskiego pamiątkowymi koszulkami Rowerowej Stolicy Polski oraz miodem z ekologicznej, miejskiej pasieki znajdującej się w Małpim Gaju.

Zachęcamy również do obejrzenia wystawy o Stowarzyszeniu Wspólny Świat, którą można znaleźć w holu głównym Urzędu Miasta. A już jutro o godzinie 16:30 serdecznie zapraszamy do założenia zamkowo-parkowego Radziwiłłów na Blue Run - niebieski bieg świadomości na rzecz autyzmu.

Pozostałe artykuły

Ulica Sarnia w budowie
2024-07-18

Trwa budowa ulicy Sarniej. Wykonawcą jest firma Tre-Drom z Białej Podlaskiej. Ulica powstaje w ramach konsekwentnie realizowanego Planu Budowy Dróg.

Zapraszamy na Wakacyjne Koncerty na placu Wolności
2024-07-18

W tym tygodniu przed publicznością wystąpi zespół Rollercoaster.

Akcja "Lato w mieście"
2024-07-18

Akcja "Lato w mieście" już od pierwszych dni wakacji cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Konkurs z okazji 115. rocznicy urodzin Bazylego Albiczuka
2024-07-17

18 lipca 1909 r. urodził się Bazyli Albiczuk, polski malarz, prymitywista.

Zawody w układaniu kostki rubika na czas
2024-07-15

W miniony weekend zakończyły się kolejne zawody w speedcubingu - dyscyplinie, która z roku na rok zyskuje na popularności.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.