Aktualności
Rozpoczynamy przebudowę ulicy Podleśnej
2024-02-19

Ważne informacje:
- Od 20 lutego 2024 r. zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu,
- Ul. Podleśna na odcinku od skrzyżowania z ul. gen. Józefa Sowińskiego (bez skrzyżowania) do skrzyżowania z ul. Kruczą (wraz ze skrzyżowaniem) zostanie wyłączona z ruchu drogowego,
- Trasy objazdów zamkniętego odcinka zostały przedstawione na grafice,
- Zmiany nastąpią również w kursowaniu autobusów: autobusy linii „B" będą kursowały objazdem przez ul. Wyzwolenia i Drzewieckiego, przystanek „Podleśna 1 '' w kierunku dworca PKP zostanie przeniesiony przed skrzyżowanie z ul. Wyzwolenia, natomiast przystanki „Podleśna 2" (oba kierunki) zostaną przeniesione na ul. Wyzwolenia w okolicę skrzyżowania z ul. Kruczą.

Prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie wprowadzanych zmian!

Pozostałe artykuły

Wielki sukces tancerzy z Dance Academy Studio
2024-04-18

62 cenne medale przywieźli tancerze Dance Academy Studio Biała Podlaska z Podlaskiego Festiwalu Tańca Nowoczesnego. Turniej odbył się 14 kwietnia br. w Bielsku Podlaskim.

Ruszył montaż ogromnych belek pod przęsła nowego most
2024-04-17

Ruszył montaż ogromnych belek pod przęsła nowego most

Kolejny sukces "Piksela"
2024-04-16

Już po raz siódmy MDK „Śródmieście" we Wrocławiu rozstrzygnęło Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt.: „Spójrz okiem artysty".

Bezbramkowy remis w meczu MKS Podlasie Biała Podlaska - Podhale Nowy Targ
2024-04-15

0-0 tak zakończył się dzisiejszy mecz MKS Podlasie Biała Podlaska z Podhale Nowy Targ.

Utrudnienia na ul. Podleśnej
2024-04-13

W związku z przebudową ul. Podleśnej, od 15 kwietnia 2024 r. (poniedziałek) wprowadzony zostanie kolejny etap zmian w organizacji ruchu.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.