Aktualności
Uroczyste wręczenie Chorągwi Wojska Polskiego 18. Batalionowi Rozpoznawczemu
2023-09-27

W historii naszego miasta zapisują się piękne chwile. Jesteśmy dumni, jako mieszkańcy, że Biala Podlaska stała się domem dla żołnierzy, a dziś w tym domu nastąpiło uroczyste wręczenie Chorągwi Wojska Polskiego 18. Batalionowi Rozpoznawczemu.

Gratulujemy żołnierzom, którzy podczas uroczystości otrzymali z rąk zastępcy dowódcy 18. Dywizjonu Zmechanizowanego generała brygady Dariusza Lewandowskiego oraz dowódcy 18. Batalionu Rozpoznawczego ppłk dyp. Piotra Michałowskiego akty mianowania na wyższe stopnie wojskowe i wyróżnienia w dowód podziękowania za wzorową służbę wojskową.

Pozostałe artykuły

,,Aktywny samorząd” w 2024 roku
2024-02-23

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej uprzejmie informuje o rozpoczęciu naboru wniosków w ramach  programu ,,Aktywny samorząd”.

Wystawa pt. "Archeologia na Bialskim Zamku"
2024-02-22

Zapraszamy do zwiedzania wystawy pt. "Archeologia na Bialskim Zamku" w Muzeum Południowego Podlasia.

Nowy kierunek studiów w bialskiej filii AWF
2024-02-22

Prezydent miasta Michał Litwiniuk podpisał dziś z prorektorem ds. Filii AWF w Białej Podlaskiej panem prof. dr. hab. Jerzym Sadowskim porozumienie o współdziałaniu naszego samorządu i uczelni przy utworzeniu nowego, innowacyjnego kierunku Sport Event Manager, który ruszy już 1 października 2024 roku. Kierunek skierowany jest do przyszłych liderów branży eventowej. 

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
2024-02-21

Prezydent Miasta Michał Litwiniuk zaprasza do udziału w miejskich uroczystościach związanych z obchodami Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.