Aktualności
Warsztaty fotografii artystycznej pod kierownictwem dr hab. Wojciecha Sternaka
2023-09-30

W nowo otwartym budynku Bialskiego Centrum Kultury przy ulicy Krótkiej 1 trwają otwarte warsztaty fotografii artystycznej, które prowadzi dr hab. Wojciech Sternak.

Jednocześnie w pracowni teatralnej najmłodsi mieszkańcy miasta uczestniczą w warsztatach przygotowanych przez Panią Małgorzatę Minakowską.

A jeszcze dziś o godzinie 13:30 zapraszamy na spektakl "Bajki, bajeczki i prawda" w wykonaniu Zespołu Teatralnego "Fantazja".

O godzinie 18:00 odbędzie się koncert rodzinny muzyki klasycznej, jazzowej i rozrywkowej w wykonaniu Aleksandra, Małgorzaty i Radosława Żyła.

Organizatorami wydarzenia są: prezydenta miasta Michała Litwiniuka oraz Bialskie Centrum Kultury

Pozostałe artykuły

,,Aktywny samorząd” w 2024 roku
2024-02-23

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej uprzejmie informuje o rozpoczęciu naboru wniosków w ramach  programu ,,Aktywny samorząd”.

Wystawa pt. "Archeologia na Bialskim Zamku"
2024-02-22

Zapraszamy do zwiedzania wystawy pt. "Archeologia na Bialskim Zamku" w Muzeum Południowego Podlasia.

Nowy kierunek studiów w bialskiej filii AWF
2024-02-22

Prezydent miasta Michał Litwiniuk podpisał dziś z prorektorem ds. Filii AWF w Białej Podlaskiej panem prof. dr. hab. Jerzym Sadowskim porozumienie o współdziałaniu naszego samorządu i uczelni przy utworzeniu nowego, innowacyjnego kierunku Sport Event Manager, który ruszy już 1 października 2024 roku. Kierunek skierowany jest do przyszłych liderów branży eventowej. 

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
2024-02-21

Prezydent Miasta Michał Litwiniuk zaprasza do udziału w miejskich uroczystościach związanych z obchodami Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.