Aktualności
X Ogólnopolski Przegląd Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci 2023
2023-09-27

Z ogromną przyjemnością dzielimy się z Wami informacją, że aż 16 filmów animowanych autorstwa wychowanków z Bialskiego Centrum Kultury, pracujących pod okiem pani Lilli Wielgan-Michaluk w Pracowni Grafiki Komputerowej „PIKSEL" zostało zakwalifikowanych na 10 edycję Ogólnopolskiego Przeglądu Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci OKO KALEJDOSKOPU 2023. Wydarzenie organizuje Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu.

Ogólnopolski Przegląd Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci "Oko Kalejdoskopu" ma na celu wspieranie dzieci i młodzieży tworzących filmy animowane i stworzenia ogólnokrajowej platformy prezentacji ich twórczości. Co roku do projektu zapraszani są twórcy w wieku 5-17 lat.

W tym roku filmy zostaną zaprezentowane dzieciom z poznańskich szkół oraz jurorom i jurorkom na seansach konkursowych w dniach 25 i 26 września. Uroczysta gala wręczenia nagród, odbędzie się 29 września.

W zeszłym roku w Poznaniu od Jury Dorosłych film autorstwa dzieciaków z "Piksela" "Bajki robotów otrzymał I nagrodę, a film "W ogrodach Pana Bazylego" II nagrodę, natomiast Jury Dziecięce przyznało wyróżnienie dla filmu "Bajki robotów"!!!

Zatem trzymamy kciuki za nasze pikselowe animacje!!!

Pozostałe artykuły

Rozpoczynamy akcję "Lato w mieście"!
2024-06-25

Jak co roku, w okresie wakacyjnym, bialczanie będą mogli wziąć udział w wielu wydarzeniach przygotowanych przez bialskie instytucje kultury!

Ruszyły zapisy na Sebring Bike Ride!
2024-06-24

Rajd odbędzie się 26 czerwca br. przy Stadionie Miejskim. Jest to kolejne wydarzenie w ramach tegorocznej rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Na uczestników czekać będą atrakcyjne nagrody, w tym dwa rowery!

XIV Rajd Kraszewskiego
2024-06-24

Ponad 200 osób ruszyło z nami na XIV Rajd Kraszewskiego do Romanowa!

Siódma edycja Rotariańskiego Wyścigu Kaczek
2024-06-23

W tym roku impreza odbyła się pod hasłem „Daj serce, moc jest w Tobie”, a fundusze z zakupu kaczek przekazane zostały na rzecz kolejnego etapu projektu Stowarzyszenia Wspólny Świat w Białej Podlaskiej - Centrum Pomocy Osobom z Autyzmem.

Przysięga wojskowa żołnierzy 19 Nadbużańskiej Brygady Obrony Terytorialnej
2024-06-22

Na pl. Wolności odbyła się dziś uroczysta przysięga wojskowa żołnierzy 19 Nadbużańskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców